Prelegenci


Maciej Aniserowicz

MVP i najpopularniejszy blogger w polskim środowisku .NET. Miłośnik testów jednostkowych, Gita i Resharpera, zatwardziały wróg TFSa i Sharepointa. Z zawodu programista/architekt .NET w firmie Ultrico. Wcześniej pracował w firmie Predica. Przez pewien czas był także Freelancerem. Ponadto jest dwukrotnym finalistą ImagineCup i byłym redaktorem CodeGuru.pl.

Maciej Grabek

MVP, blogger, głównie zajmuje się platformą Windows Phone. Prelegent na Microsoft Technology Summit w 2011 i 2012 roku, redaktor CodeGuru.pl, współtwórca serii webcastów poświęconych technologii Windows Phone 7 oraz Windows Phone 8. Ponadto współzałożyciel Toruńskiej Grupy Developerów .NET. Zajmuje się .NETem od czasów studiów i wersji 1.1.

Tomasz Janczuk

Do września 2013 pracownik Microsoftu w Redmond (USA). Ostatnio zajmował się Node.js, JavaScript i Windows Azure. Wcześniej pracował przy .NET Framework i Silverlight, a dokładniej przy technologiach Web Service: Windows Communication Foundation (WCF), SOAP, WS-*, REST, AJAX. Prelegent na ostatniej konferencji build 2013. Odszedł z Microsoft, aby rozkręcić własny biznes: http://mobilechapters.com.

Jakub Gutkowski

MVP oraz blogger. Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie nie potrafiący zagrzać sobie miejsca, więc teraz grzeje – zdalnie bo mu tak łatwiej, raz w kawiarniach, raz domu. Daje mu to okazję bawić się zawodowo różnymi technologiami i wieloma językami, choć próbuje być cool i rubinem też się bawi.

Filip Wojcieszyn

MVP, blogger, autor, aktywny członek społeczności Open Source (m.in. koordynator scriptcs i WebAPIContrib). Członek ASP.NET Web API Advisory Board. Doświadczony w tworzeniu dużych aplikacji webowych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Kanadzie. Obecnie mieszka w Szwajcarii i pracuje w Arcmedia AG. Dostępny na Twitterze jako @filip_woj.