Prelegenci


Maciej Aniserowicz

MVP i najpopularniejszy blogger w polskim środowisku .NET. Miłośnik testów jednostkowych, Gita i Resharpera, zatwardziały wróg TFSa i Sharepointa. Z zawodu programista/architekt .NET w firmie Ultrico. Wcześniej pracował w firmie Predica. Przez pewien czas był także Freelancerem. Ponadto jest dwukrotnym finalistą ImagineCup i byłym redaktorem CodeGuru.pl.


Barbara Fusińska

Basia pracowała w małej, średniej oraz dużej firmie, pełniąc role zarówno programistki, architekta, jak i kierownika. Od samego początku związana jest z platformą .NET, tworząc najpierw aplikacje desktopowe, a następnie webowe. Obecnie szuka inspiracji by rozpoczac nowa przygodę, jeździ na koferencje i blogguje. Jest zwolennikiem współodpowiedzialności za wyniki pracy zespołu oraz teorii mówiącej, że to co tworzy grupa jest większe niż suma wyników poszczególnych osób. Żywiołowo reaguje na hasło rozwój we wszystkich odmianach - szkolenia, konferencje, zwykłe i niezwykłe rozmowy. Wciąż szuka okazji, by odkrywać potencjał drzemiący w każdym człowieku.


Patryk Góralowski

18 lat w sprzedaży; 10 lat w marketingu, od 8 lat prowadzi warsztaty, szkolenia, moderowane sesje strategiczne i coachingowe grupowe oraz indywidualne. Prelegent, moderator i wykładowca. Właściciel firmy tristantresar.com. Certyfikowany trener i konsultant SenseMaking® w firmie Freemen. Dyrektor ds. zarządzania konsumenckimi kategoriami produktów Microsoft. Certyfikowany trener i doradca w szkole sprzedaży Jeffrey' a Gitomer'a. Doradca ds. kariery w Chartered Institute of Marketing.


Maciej Grabek

MVP, blogger, głównie zajmuje się platformą Windows Phone. Prelegent na Microsoft Technology Summit w 2011, 2012 i 2013 roku, były redaktor CodeGuru.pl, współtwórca serii webcastów poświęconych technologii Windows Phone 7 oraz Windows Phone 8. Ponadto współzałożyciel Toruńskiej Grupy Developerów .NET. Zajmuje się .NETem od czasów studiów i wersji 1.1. Obecnie pracuje dla Nordea Capital Markets IT.


Jakub Gutkowski

MVP oraz blogger. Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie, nie potrafiący zagrzać sobie miejsca. Obecnie pracuje zdalnie bo tak mu łatwiej, raz w kawiarniach, raz w domu. Daje mu to okazję bawić się zawodowo różnymi technologiami i wieloma językami, choć próbuje być cool i rubinem też się bawi.


Michał Łusiak

Michał pochodzi z Trójmiasta, ale aktualnie mieszka w Szwecji i pracuje dla tretton37. W ciągu dnia programuje backend dla aplikacji webowych. W nocy wielki fan programowania funkcyjnego. Miał okazje pracować w firmach bardzo dużych i bardzo małych na bardzo wielu platformach programistycznych, ale w tej chwili skupia się głownie na .NET-cie. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować z nowymi technologiami i hardwarem. Kiedy nie programuje, zaspakaja swoje uzależnienie od adrenaliny - lata na paralotni, jeździ na jednej narcie lub wypada z samolotu.


Filip Wojcieszyn

MVP, blogger, autor, aktywny członek społeczności Open Source (m.in. koordynator scriptcs i WebAPIContrib). Członek ASP.NET Web API Advisory Board. Doświadczony w tworzeniu dużych aplikacji webowych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Kanadzie. Obecnie mieszka w Szwajcarii i pracuje w Arcmedia AG. Dostępny na Twitterze jako @filip_woj.